skontaktuj się z nami
Curve

Opinie

Przez lata działalności w branży współpracowaliśmy z szerokim gronem klientów. Każdy z nich miał swoją własną historię i potrzeby. Nieraz pomagaliśmy w sytuacjach wyjątkowych czy trudnych. Jednak wierzymy, że to właśnie wspólne działanie prowadzi do najlepszych efektów. Dlatego dokładnie poznajemy naszych klientów i przygotowujemy dla nich rozwiązanie.

Pomagamy przy kredytach, inwestycjach oraz ubezpieczeniach. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, komfortowe i bezpieczne. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, jest dla nas wyróżnieniem. Oto, co mówią o nas ludzie, którym pomogliśmy.

Anna L.

Pracująca mama

Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się w końcu kupić swoje własne mieszkanie. Wybór najlepszej oferty spędzał nam sen z powiek. Im dłużej szukaliśmy, tym bardziej czuliśmy się zagubieni. Postanowiliśmy zdać się na ekspertów. Dzięki pomocy doradców w końcu możemy cieszyć się własnymi czterema kątami.

Tomasz B.

Przedsiębiorca

Postanowiłem założyć działalność, jednak potrzebowałem do tego środków finansowych. Ze względu na sezonowy charakter firmy napotkałem trudności z uzyskaniem kredytu. Czułem się przytłoczony sytuacją. Postanowiłem poszukać pomocy u profesjonalnego doradcy. Dzięki współpracy udało mi się szybko i sprawnie uzyskać niezbędne środki i w końcu rozwinąć skrzydła.

Ewa D.

Przedsiębiorca

Eksperci z Banko Finanse pomogli mi ukończyć dużą inwestycję o wartości kilku milionów złotych. Potrzebowałam funduszy, aby doprowadzić ją do końca. Już się bałam, że się nie uda. Na szczęście doradcy stanęli na wysokości zadania i uchronili mnie przed ogromnymi stratami.

Curve

Kontakt

Poznaj Banko Finanse

Formularz kontaktowy